It Csoportvezető

Bfb plus kft. - Csévharaszt
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

IT csapat 2 fő szakmai vezetése, motiválása, Gyártó üzemek, illetve az iroda informatikai infrastruktúrájának teljes körű hardver és szoftver támogatása, IT folyamatok működtetése a helyi és központi vezetéssel együttműködve, Részvétel az informatikai fejlesztésekben, IT projekt menedzser feladatok ellátása, Vállalat irányítási rendszer karbantartása, Ticket rendszer alapján történő munkavégzés. Stabil munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, többgenerációs családi tulajdonú vállalatnál, Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, Versenyképes fizetés, SZÉP Kártya, Munkábajárás támogatása 30, -Ft/km,Céges nyelvtanfolyam, Egyéb juttatások. Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel, Van vezetői tapasztalatod IT területen termelő cégnél, gyártó környezetben, Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban, SQL programnyelv alapfokú ismerete, Oracle adatbázisok alapfokú ismerete, Cisco aktív hálózati eszközök alapfokú ismerete, ITIL alapismeretek, Tapasztalat PLC vezérelt berendezések működtetésében, Nagyfokú önállóság, kezdeményezőkészség, gyakorlatiasság jellemez, Kiváló problémamegoldó készséggel, támogató attitűddel rendelkezel.