It Business Analyst Medior

Trendency online zrt. - Budapest
új ajánlat (28/04/2024)

munkaköri leírás

Ügyfél üzleti igényeinek felmérése, kapcsolattartásügyféligény specifikációk, követelmény specifikációk, funkcionális specifikációk és/vagy logikai rendszertervek, use case-ek és user story-k készítéseegyüttműködés a projektmenedzserekkel, üzleti elemzőkkel, tech lead-del, architect-tel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel, designerekkelfolyamatábrák, modellek elkészítése és elemzéseprojektmenedzser támogatása stakeholder, scope, risk és backlog management területekenesetenként demók, oktatások tartásatesztelők és tesztelői folyamatok támogatása, üzleti tesztesetek készítésenyitott és támogató BA szakmai csapatrendszeres BA specifikus témájú előadásokcéges workshop-ok és szakmai tréningek, egyénre szabott képzési terv,ingyenes online angol tanfolyam, Udemy kurzusokhoz hozzáféréshibrid munkavégzés heti legalább 1-2 nap irodai jelenléttelTrendency VIP Membership:
extra juttatások 1 éves munkaviszonytól pl.:
Medicoverkedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínenAYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőségbelvárosi lokáció, irodánk könnyen megközelíthetőcsaládias hangulat, nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsaphónapindító reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi napbicikli tároló, zuhanyzási lehetőségkutyabarát munkahelyvan legalább 3 év releváns IT Business analyst vagy Rendszerszervezői munkatapasztalatod, emellettfelsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezel pl.:
programtervező informatikus, gazdasági informatikus, stb., vagy pedig korábban dolgoztál fejlesztői pozícióban valamilyen területenaktívan vettél már részt BA-ként közepes méretű projektekben legalább 2-3 hónapos vagy azon túlhúzódó projekttöbb domainbenvagy iparági területen szereztél már tapasztalatot pl. bankszektor, média, telekommunikáció, stb.Végeztél már ügyféligény felmérést, készítettél már követelmény specifikációt és logikai rendszertervet vagy funkcionális specifikációtotthon vagy a folyamatmodellezésbennem ismeretlen számodra a scope védelem és a CR management fogalmakiváló a kommunikációs készséged írásban és szóban egyarántügyfélközpontú és rendszerszemléletű gondolkodásmód, valamint fejlett problémamegoldó képesség jellemezBA certificate PMI-PBA, IREB, IIBAfontos számodra a folyamatos önképzés és rendszeresen nyomon követed a szakirodalmatismered az általános API működési logikájátrendelkezel alap adatbázis-kezelési ismeretekkelkommunikációképes angol nyelvtudás