Medior Business Analyst @ Dpdgroup It Solutions Hungary Kft

Dpdgroup it solutions hungary kft - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

  • 3+ éves releváns IT területen szerzett tapasztalat
  • Jira és Adatbázis ismeretek
  • Stratégiai és analitikus gondolkodásmód
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Nyitottság az új ismeretek befogadására
  • Rugalmasság

Előnyt jelent számodra:

  • SCRUM vagy valamilyen agilis módszertan ismerete
  • Webservice, Interface ismeretek
  • PostgreSQL vagy Oracle ismeretek
  • UX/UI tervezésben szerzett tapasztalat
  • Tesztelésben való jártasság, ISTQB vizsga
  • Valamilyen programozási vagy scriptnyelv (PHP / Java / stb.) alap- vagy középszintű ismerete

Francia tulajdonú, de budapesti székhelyű, közepes méretű cégünk Európa legnagyobb futárszolgálata számára nyújt modern informatikai megoldásokat. A projekt amire Téged keresünk, a DPD vállalati ügyfeleinek szóló üzleti portáljának és a hozzá tartozó különböző moduloknak a folyamatos fejlesztéséről szól, aminek célja, hogy az ügyfelek egyedi igényeit kiszolgálja.

,[Üzleti igények és folyamatok elemzése, Specifikációk és user story-k írása, Jól strukturált prezentációk készítéseés azok bemutatása, Alkalmanként felhasználói dokumentációk készítése, Eseti jelleggel adatbázis kivonatok készítése, Folyamatos kapcsolattartás fejlesztőkkel, tesztelőkkel, elemzőkkel, L2 Supporttal, illetve a Product Ownerekkel, Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése ] Requirements:
Jira, UX/UI, Java, PHP Tools:
Agile, Scrum. Additionally:
Training budget, Sport subscription, Private healthcare, International projects, Free coffee, Bike parking, In-house trainings, Modern office, No dress code.