Irodavezető Recepciós

Motor-systems kft. - Halásztelek
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Te leszel az első, akivel kapcsolatba kerül partnerünk, amikor felkeres bennünket, így kiemelt feladatod lesz:
Az ügyfél fogadásacégünk megfelelő képviseletebeérkező hívások, megkeresések kezelésetárgyaló megbeszélésekre való felkészítésecéges rendezvények szervezésében való aktív közreműködés,számlakészítés, pénztár kezelése, adminisztratív tevékenységek.Irodavezetőként feladatod lesz továbbá a szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodaszerek és eszközigények kezelése.Teljes munkaidős munkajogviszonyt,hosszú távú munkalehetőséget, biztos jövőképet,személyes fejlődési, tanulási lehetőséget,új, korszerű, kellemes munkakörnyezetet,partneri, téged is elfogadó hozzáállást,derűsen dolgos mindennapokat,őszinte, nyílt kommunikációt,színes, értékes, támogató csapatot.Szerintünk akkor leszel te is elégedett a munkavégzésed során,ha számodra is fontos az ügyfélközpontúság,ha kreatív és proaktív vagy, és megoldást kereső szemlélet jellemez,ha aktív az angol nyelvtudásod,ha jól boldogulsz az Microsoft Office-szal,ha nyitott vagy a fejlődésre,ha a precizitást és megbízhatóságot nem kell magadra erőltetni, az a személyiséged része,ha örülsz neki, hogy az irodai életben sokan fordulnak hozzád, akár ügyfélről, akár kollégáról van szó, mert sok minden tudója te leszel, ami a mindennapi működést segíti,ha nyitott szemmel járva észreveszed, hogyan teheted kis dolgokkal is kellemesebbé, jobbá a környezeted.Számodra és számunkra is,ha van már 1-2 év tapasztalatod ehhez hasonló munkakörben,ha nem idegenkedsz a műszaki, ipari világtól.