Éjszakai Recepciós

P. dussmann kft. - Heves Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Recepciós és adminisztrációs feladatok ellátásaTelefonok kezeléseVendégek fogadásaKártyák előkészítéseGépjármű regisztrációkA piacon versenyképes fizetést, hivatalosan bejelentett munkaviszonyt, mellyel igénybevehetők az adókedvezmények. Biztosítjuk a környező településekről az ingyenes munkába járást. Munkavállalóink részére ingyenes, változatos étkezést biztosítunkA ruházathoz éves ruhapénzt biztosítunk kollegáink számára. Mentorprogramban biztosítjuk a szükséges tudás elsajátítását. Minimum középfokú végzettségRecepciós vagy irodavezetői tapasztalatBüntetlen előéletMinimum társalgási szintű angol vagy német nyelvtudásJó kommunikációs és probléma megoldó képességSzámítógépes ismeretKulturált, ápolt megjelenésFelelősségteljes, önálló munkavégzésBarátságos, mosolygós személyiségÜgyfélközpontú, megoldásorientált hozzáállás12 órás állandó éjszakai műszak vállalása