Irodavezető És Pénzügyi Munkatárs

Hungaropharma zrt - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyvezető adminisztratív tevékenységében részvétel, munkájának támogatása, vendégek fogadása, időpontok szervezése, levelezés, napi kimenő és bejövő posta kezelése, személyügyi adminisztráció, munkavállalók jelenléti íveinek, szabadságainak nyilvántartása, szerződések előkészítése, iroda fenntartáshoz szükséges napi teendők elvégzése, beszerzések, szolgáltatók koordinálása, irodához kapcsolódó számlák kezelése, irodaház ticket rendszerének használata, beérkező számlák iktatása, ellenőrzése, igazoltatása, fizetési határidő figyelése, kimenő számlák készítése, vevőkkel/szállítókkal történő kapcsolattartás, vevő/szállító folyószámla egyeztetés, kintlévőségek kezelésebanki utalások rögzítése, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása, szerződések, teljesítési igazolások előkészítése, éves és időszaki zárásokban és beszámolók elkészítésében való részvétel, naptárkezelés, naptártervezés, időpont egyeztetés, céges telefonokkal és előfizetésekkel, céges autó flottával kapcsolatos ügyintézés, névjegykártya rendelésében való részvétel. Kiemelt bérezést, hybrid – irodai és otthoni munkavégzést. -2 nap home office/hét, mentorálást, mindenre kiterjedő betanulási folyamatot, barátságos, motiváló, segítőkész csapat vesz majd körül, otthonos irodát a XI. Kerületben,hosszú távú munkalehetőséget, kellemes munkahelyi légkört, szakmai fejlődési éstanulási lehetőséget. Minimum 2 éves, releváns szakmai tapasztalat – pénzügyi területen, rendszerszintű gondolkodásmód, pénzügyi végzettség, jó kommunikációs készség, hajlandóság új ismeretek elsajátítására, pontos, precíz önálló munkavégzés, MS Office ismeret Excel, Word, Outlook, rugalmas, barátságos, csapatjátékos attitűd, proaktív, megoldáskereső személyiség, diszkréció és megbízhatóság, egyszerre több dolog kézben tartása nem okoz problémát. Könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat, pénzügyi-számviteli főiskolai végzettség.