Irodavazető

A. s. hungária kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az Irodavezető célja, hogy biztosítsa a vállalat napi adminisztrációs, szervezési és irodai feladatainak hatékony és zökkenőmentes működését, valamint támogassa a vállalat munkatársait és vezetőit. A szabadságok nyilvántartása, bejövő számlák kezelése, iktatása, nyilvántartások kezelése, tevékenységgel kapcsolatosszámlázás ügyintézése, napi banki feladatok ellátása, házipénztár kezelése, ügyvezető személyi asszisztensi feladatainak ellátása, kapcsolattartás a könyveléssel és bérszámfejtéssel, adatok átadása, ad hoc feladatok ellátása. Nyugodt, de változatos munkafolyamatok. Versenyképes juttatások, határozatlan idejű, bejelentett munkaszerződés, mobiltelefon. Legalább középfokú végzettség, alapfokú angol nyelvismeret és gyakorlati tapasztalat az irodai szoftverek használatában. Pozitív elbírálásban részesítjük a jó kommunikációs képességet és a csapatjátékos attitűdötElvárjuk a megbízhatóságot, pontosságot és önálló munkavégzést, problémamegoldó képességet, a hatékony időgazdálkodást és prioritáskezelést. Korábbi hasonló pozícióban betöltött munkaköri tapasztalat. Alapvető pénzügyi ismeretek. Rugalmasság.Önálló munkavégzés. Proaktív megoldókészség.

Jelentkezzen most a következőre:
Irodavazető