Iparosítási Projektvezető

Randstad hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Új gyártósor koncepciók és folyamatok tervezése és koordinálása a háttér- és tesztelési folyamatok terén.
Gyártósorok iparosítási állapotának áttekintése és fenntartása.
Pénzügyi költségvetés és időbeosztás szoros betartása.
Felszerelésmaturitás, folyamat- és termelési teljesítmény KPI-k rendszeres monitorozása és jelentése.
Projektek önálló megvalósítása vagy azok koordinálása a termék bevezetése során, a fenntartható folyamatoptimalizálás érdekében.
Statisztikai és strukturált problémamegoldási módszerek hatékony alkalmazása.
Elvárások / Requirements
Mérnöki diploma
Legalább 2-3 év projektvezetésben szerzett tapasztalat
MS Office felhasználói szintű ismerete
Folyékony üzleti angol írásban és szóban
Nemzetközi utazásokra való hajlandóság (kb. 25%)
Proaktív, rugalmas, nyitott, eltökélt személyiség
Előny:
Autóipari tapasztalat
Sorozatgyártott termékek iparosításában szerzett tapasztalat
Szakértelem az elektronikai gyártás területén

Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Cafeteria ( br 48.000.-/hó)
Bejárási támogatás ( tömegközlekedéssel 100% / autóval 24 Ft/km)
Képzések, fejlődési lehetőség
Éves bónusz
Rugalmas munkaidő
Happy Friday:
minden hónapban egy pénteki napon különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskednek a kollégáknak
Gyümölcsnap, korlátlan kávé és tea fogyasztás
Szolgáltatási kedvezményrendszer
Családbarát munkahely:
Táboroztatási támogatás, Iskolakezdési támogatás, Családi nap
Vállalati felelősségvállalás:
Elektromos töltőállomások, Zöld Hét kihívás
Sportolási lehetőségek:
Sport camp;
Egészség hét, Bringa Klub
Moziestek