Projektmérnök (Berendezések, Gépsorok Létesítési Projektjei)

Impc personnel hungária kft. - Fejér Megye
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Fejér megyei nemzetközi hátterű autóipari gyártóvállalathoz keresünk mérnök munkatársat iparosítási engineering területre az alábbi pozícióba:
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei)Feladatok
Berendezés-, gépsor-, gyártócella fejlesztési és megvalósítási projektek koordinálása
Új generációs gyártósori gépek, gyártócellák fejlesztésének, gyártásának, tesztelésének, beüzemelésének és telepítésének koordinálása
Termék-, gyártóberendezés, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása:
Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
Projektekhez szükséges ajánlatok elkészítése
Komplett projekttervek elkészítése – ütemterv, projektcsapat, költségvetés, mérföldkövek
A projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Process Flow, FMEA, ODS)
Mérnökökből, technikusokból álló projektcsapatok munkájának koordinációja, erőforrás tervezés, projekt követés
Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés, németországi központ)
Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok, berendezések optimalizáláésa, módosítása
Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)
Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása
Elvárások
Mérnöki diploma, gépészmérnök, mechatronikus mérnök
Min. 3 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
Hegesztési technológiák (MIG/MAG, lézer, ellenállás hegesztés stb.) ismerete (előny)
CAD program alapszintű felhasználói ismerete
Csapatmunkában való jártasság
Projektmenedzsment szemlélet
Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
Stabil angol nyelvtudás
Amit megbízónk nyújt
Vonzó javadalmazási csomag:
versenyképes alapfizetés, prémium, bejárási támogatás, cafeteria
Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
A munkavégzés helyeFejér megye
A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei), Fejér megye
Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó:
Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám:
20158-1/2009-5100-678