International Key Account Manager

Shiwaforce. com zrt. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Új ügyfelek akvirálása nemzetközi piacról és konzultatív sales tevékenységPartneri kapcsolatok kezelése és fejlesztése nemzetközi szintenÜzleti utakon való részvétel – külföldi utazások, akár évente többször isAjánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása és szerződések megkötéseRiportok készítéseSzakmai belső tréningek, workshopok havi rendszerességgelKépzési és konferencia támogatás Éves idő és költségkeretEgyéni karriertervezésSoft skill belsős tréningek, hogy ne csak technológiákban fejlődjünkŐszi hackaton versenyek értékes nyereményekkelAYCM és sportolási lehetőségek belsős kosár, foci csapatBelső podcast DevTales, amelyben akár te is részt vehetszAngol nyelvi képzések Online, heti rendszerességgel közép és felsőfokon isSzakmai könyvtár és Kindle hozzáférésKönnyen megközelíthető iroda, biciklitárolóvalHavi közösségi események-szeretünk együtt enni, inni, csocsózni -de, semmi sem kötelező :
Heti 3 nap iroda és 2 nap HO lehetőség4-5 éves releváns tapasztalat IT Key Account Management területenFelsőfokú műszaki/ gazdasági végzettségKiváló kommunikációs és tárgyalási készségekMagabiztos szakmai angol nyelvtudás írásban és szóbanbanki, nagyvállalati szektorban szerzett tapasztalatszláv nyelvek ismerete