Key Account Manager - International

Unix autó kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Új beszállító partnerek felkutatása, árajánlatok kérése, ajánlatok kiértékeléseBeszállítókkal való üzleti tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése, marketing tevékenység támogatásaKülföldi partner-találkozókon, kiállításokon, konferenciákon való részvétel Európában és ÁzsiábanVállalati prezentációk, PR cikkek készítéseEgyüttműködés a terület vezetőjével és a társosztályokkalVersenyképes, stabil jövedelmetNemzetközi projekteket, értékes fejlődési lehetőségetVáltozatos munkakört, komplex feladatokatHosszú távú perspektívát egy sikeres, piacvezető nagyvállalatnálInnovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzéstÁtfogó betanulási rendszert, támogató csapatotXIII. kerületi, könnyen megközelíthető központi irodátAngol nyelvtudásod aktív, tárgyalási szintű, írásban és szóban egyarántFelsőfokú végzettséggel bírsz és van tapasztalatod projekt menedzsment területen, szívesen töltöd pörgősen a napjaidat, a multi-tasking nem idegen tőled és kitartóan dolgozol a céljaid elérésénMagabiztos fellépés, jó szervezőkészség, "
Can do"
attitűdjellemezMS Office termékeket magabiztosan használodReklámügynökségi tapasztalatGyártástámogatásban szerzett tapasztalatNemzetközi beszerzési projektekben szerzett tapasztalat