Ingatlanközvetítő

Tng home 22 kft. - Pécs
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Kialakítani a saját ingatlanportfóliót és a vevői ügyfélkört, amihez támogatást nyújtunk. Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel. Hirdetési portfólió kezelése, marketing. Felmérni a vevői igényeket, bemutatni a használt és az új építésű ingatlanokat. Szakmai segítséget nyújtani az eladó ingatlanok üzletzárási folyamatában és a birtokbaadásban. Lehetőséget biztosítunk egy komoly hivatás elsajátítására, szakmai fejlődésre. Modern, teljes infrastruktúrával felszerelt irodában zajlik a munkavégzés. Welcome csomaggal támogatjuk az elindulást. Karrierrendszernek köszönhető, tervezett fizetésemelés. Bónuszok.Hálózati és franchise partneren belüli versenyek. Rendszeres csapatépítő tréningeket tartunk. Hosszú távú perspektívát ajánlunk. Megfelelő kommunikációs készségTeljesítmény által motivált, vállalkozói szemléletPrecíz, minőségi, ügyfélorientált, önálló munkavégzésÜzleties megjelenésKitartás, nyitottság, fejlődési igény, célorientáltság és sikeréhségSzámítógépes alapismeretekÉrettségi bizonyítványB kategóriás jogosítvány, autóÉrtékesítésben szerzett tapasztalatTelemarketing területén végzett tevékenységMarketinges tapasztalatAngol, német nyelvtudás