Ingatlanközvetítő

Borka tamás e. v. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Ingatlanértékesítési feladatok teljes körű menedzseléseKapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkelIngatlanbemutatók szervezéseHirdetési felületek kezeléseÉrtékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásaMarketing és értékesítési stratégia összeállításaSzakmai segítségnyújtás az ügyfelek részéreNettó 850e – 850e Ft havi bér A folyamatos fejlődés és az ügyfelek számának növekedése megkívánja, hogy újabb munkatársakat vegyünk fel.Így a nagy adatbázisunkból potenciális ügyfeleket biztosítunk a kezdő tanácsadóknak is.Szakmai múltunk, oktatási és mentori programunk – a Dr. Makkos Ingatlan Akadémia – garancia arra, hogy a legjobb csapatba kerülj.Egy összetartó, befogadó csapat vár Téged. Rendszeres, jó hangulatú csapatépítő programokon vehetsz részt, mert hitvallásunk, hogy a csapatmunka elengedhetetlen feltétele annak, hogy sikeresek legyünk.Szeretnél a legjobb feltételekkel 850 000 Ft jövedelmet havonta?Biztos munkahelyet keresel?Nálunk megtaláltad!Amit kínálunk:
Pályakezdőknek alapképzés és személyre szabott mentorprogram a Dr. Makkos Ingatlan Centrum Akadémián, hogy sikeres legyélRészvétel interaktív tréningeken, előadásokon és konferenciákonMeglévő ügyfélkörKeresztértékesítésOrszágos franchise hálózat biztosította előnyökCall center támogatásMagas teljesítmény elérése esetén MUNKASZERZŐDÉS, bónusz juttatásokHitel/LTP értékesítési jutalékKarrierrendszerünk előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosítRendszeres értékesítési versenyek, béren kívüli juttatások, családi napokkorrekt elszámolásHome office lehetőség betanulás alatt irodai jelenlét szükséges, betanulás után rugalmas, hibrid munkavégzés Egyéb információ az állásról:
Jelenleg közel 30.000 fős adatbázissal dolgozunk. Ez késztet minket munkaerő felvételre, ugyanis jelenleg alig tudjuk kiszolgálni ügyfeleinket.A munkavégzéshez szükséges irodai infrastruktúra díjmentes használata. Jól felszerelt irodáinkban minden rendelkezésre áll, amely segíti a hatékony munkavégzést.A pályakezdő jelentkezőket megfelelő szakmai képzésben részesítjük. Rövid elméleti képzés után – amely már elégséges az eredményes munkához – azonnal lehet kezdeni.A munkatársainkat folyamatos szakmai támogatásban és továbbképzésben részesítjük, ezzel is segítve munkájukat.Kiemelkedő jövedelmet biztosítunk.Támogatjuk kollégáinkat abban is, hogy akár saját irodát nyissanak, üzemeltessenek. Így cégünknél hosszú távú, biztos munkahelyet találhatsz.Mivel az ingatlanpiac az utóbbi időben feltörekvő tendenciát mutat, így biztos megélhetést tud nyújtani számodra.Nem akadály, ha pályakezdő vagy, vagy nem rendelkezel még ingatlanközvetítői tapasztalattal.Várlak Téged egy személyes beszélgetésre:
Dr. Makkos Gyula Vagyok, a Dr. Makkos Ingatlan Centrum és Akadémia alapítója. 28 éves ingatlanközvetítői és jogászi gyakorlattal rendelkezem. Ezen idő alatt szerzett tudásommal és tapasztalatommal tanítom a kezdő és gyakorlott kollégákat.Jó kommunikációs készségAlapfokú informatikai ismeretekKitartó, szorgalmas munkavégzés