Ingatlanértékesítő

Novo-zala ingatlan kft. - Zala Megye
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Felmérni a vevői igényeket, bemutatni a használt és az új építésű ingatlanokat, összehozni az eladót és a vevőt, rendszeresen kapcsolatot tartani az ügyfelekkel, szakmai segítséget nyújtani az adásvétellel kapcsolatban;
Kialakítani a saját eladói és vevői ügyfélkört, amihez támogatást nyújtunk;
Lebonyolítani az eladó ingatlanok értékesítési folyamatát kapcsolatfelvétel, személyes találkozás, munkamódszer bemutatás, megbízás kötése, kreatív hirdetési és marketing tevékenység.Végre megvalósíthatod álmaidat, elérheted céljaidat;
Saját időbeosztás, amelylehetővé teszi a kreativitásod és hatékonyságod kibontakozását;
Támogató környezet, aholmegvalósíthatod ötleteidet;
Alapképzés, mentori rendszer;
Komoly technikai és szakmai háttér, folyamatos képzés, szakmai támogatás;
A legnagyobb ingatlan- és vevő adatbázis;
Magyarország legismertebb ingatlanközvetítői márkája;
Teljesítményarányos jutalékos rendszer, bónusz;
Karrierrendszer, előre lepési lehetőség;
Idővel tudásodat, képességeidet mentorként és vezetőként is kamatoztathatod.Minimum középfokú végzettség érettségi, mobilitás jogosítvány, autó;
Nyitottság innovatív technikák elsajátítására;
Szeretsz és tudsz emberekkel kommunikálni;
Kitartás, tanulni akarás;
Számítógépes alapismeret;
Vállalkozói szemlélet. Íme 7 érv, amiért megéri csatlakozni az ingatlanpiac vezető hálózatának Zalaegerszegi csapatához:
Megbecsülés:
Elismerjük munkatársaink teljesítményét és megbecsüljük őket mind anyagilag, mind emberileg. Nálunk lehetőséged nyílik, hogy az átlagos fizetések többszörösét is megkeresd! A minőségi munkát elismerik az ügyfelek! Szabadság:
Változatos munka, nincs két egyforma napod. Nem kell naphosszat az irodában ücsörögnöd. Szabadon oszthatod be az idődet és annyit keresel, amennyit és ahogy dolgozol. Felső határ nincs! Kortalanság:
Nem számít a korod;
lehetsz lelkes fiatal, vagy élettapasztalattal rendelkező pályamódosító - nálunk mindenki megtalálja a helyét. Tanulható Szakma:
A mindennapi feladatok könnyen elsajátíthatóak. A tudást aktív értékesítéssel foglalkozó, tapasztalt trénerek adják át és folyamatos mentori támogatást nyújtunk! Célunk, hogy átlag feletti, profi ingatlanos váljék belőled! Ehhez rendelkezünk a szükséges tudással, eszközökkel. Kapcsolatok:
Az Ingatlanos minden nap új, értékes kapcsolatokra tesz szert. A kapcsolatrendszered manapság az egyik legfontosabb tőkéd! Karrier Lehetőség:
Belülről építkezünk. Vezetőink, franchise partnereink szinte kivétel nélkül értékesítőként kezdték pályájukat. Önállósodás:
Ha nem tudsz vagy nem mersz milliókat költeni saját vállalkozásod beindításába, de többre tartod önmagad, ezért nem az átlagfizetést tűzted ki célul, akkor nálunk kipróbálhatod a vállalkozás alapjait. Gyere el hozzánk egy beszélgetésre, elmondjuk tapasztalatainkat őszintén, tabuk nélkül:
Sikerről és az oda vezető útról, a „receptről”;
Arról, hogy kinek való ez a munka és kinek nem;
Egyéni lehetőségekről, változatosságról, karrierről.