Ingatlanközvetítő - Ingatlanértékesítő

Duna house - erőd és társa kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

TŐZSDÉN JEGYZETT CÉGCSOPORT:
A Duna House Kelet-Közép -Európa legnagyobb ingatlanközvetítői csoportja. A régió négy országában, van jelen az ingatlan és a pénzügyi szolgáltatások területén, mindez hatalmas tudással és piacismerettel párosul, így nincs kockázat, nem érnek meglepetések.TANULHATÓ SZAKMA:
A mindennapi feladatok könnyen elsajátíthatók. A tudást szakképzett trénerek adják át, és folyamatos mentori támogatást nyújtunk munkatársainknak. Nem leszel egyedül!KARRIER LEHETŐSÉG:
„Belülről építkezünk.” Franchise partnereink, vezetőink, szinte kivétel nélkül értékesítőként kezdték pályájukat!KIEMELT TERÜLET:
„Szakterületünk” a II-III. kerület és az észak-budai agglomeráció, de otthonosan mozgunk egész Budán és a Belvárosban is.SZABADSÁG:
Változatos munka, nincs két egyforma napod. Szabadon oszthatod be az idődet és annyit keresel, amennyit és ahogy dolgozol. Felső határ nincs!KORTALANSÁG:
Lehetsz pályakezdő, pályamódosító, vagy több gyermekes családanya. Nálunk mindenki megtalálja a helyét.SOKOLDALÚSÁG:
Az Ingatlanos kicsit jogász, kicsit marketinges, kicsit fotós, kicsit építész, kicsit pszichológus, kicsit pénzügyi tanácsadó.MEGBECSÜLÉS:
Elismerjük munkatársaink teljesítményét és megbecsüljük Őket mind anyagilag, mind emberileg.ÁTLAGOSNÁL MAGASABB BEVÉTEL:
Lehetőséged nyílik, hogy akár az átlagos fizetések többszörösét is megkeresd! A minőségi munkát elismerik az ügyfelek!SZERETHETŐ MUNKAHELY:
Fiatalos, jó hangulatú, inspiráló csapat. Igényes iroda, családbarát környezet és bírjuk a kutyákat is. Mi kell még?20+ ÉV SZAKMAI TAPASZTALAT:
Üzlettársammal 2004 óta foglalkozunk ingatlan értékesítéssel. Rövidesen komoly eredményeket értünk el, így csoportvezetőként, majd irodavezetőként dolgoztunk évekig. 2018-ban franchise partnerként megnyitottuk saját irodánkat Óbudán. A mai napig aktívan értékesítünk, tudjuk, hogy miről beszélünk.A lehetőség adott, ezt Te is meg tudod csinálni! Ha úgy érzed, hogy köztünk a helyed, jelentkezz egy személyes találkozóra és pontosan megismerheted ezt a remek lehetőséget!