Informatikai Rendszermérnök

Magyar nemzeti bank - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

LINUX és Windows szerverek üzemeltetése.Központi management eszközök felügyelete naplózás, vírusvédelem.Storage üzemeltetés.Felelősségi körébe tartozó részterület pl. SAP bázis működtetése, folyamatos fejlesztése, eljárásrendek karbantartása és adminisztratív teendők ellátása.Proaktív rendszerfelügyelet.Részvétel a felügyelete alá tartozó informatikai rendszerekkel kapcsolatos módosítási igények tervezésében és végrehajtásában.A felügyelete alá tartozó rendszerek közötti működési kapcsolatok folyamatos figyelése és koordinálása, az interfészekben előforduló problémák feltárása, dokumentálása, és intézkedés a rendszerek közötti integritás helyreállítása érdekében.A feladatkörhöz kapcsolódó szakmai anyagok véleményezése, esetenként kidolgozása, az üzemeltetési szempontok érvényre juttatása.Közreműködés az informatikai projektekben, a követelményspecifikációk kidolgozásában.Pozitív, alkotó, barátságos légkör;
Versenyképes juttatási csomag;
Béren kívüli juttatások;
Családbarát munkahely;
Szociális juttatások kedvező és nehezebb élethelyzetekben is;
Rugalmas munkarend / tervezhető és kiszámítható munkaidőbeosztás;
Rendszeres home office lehetőség;
Szakmai képzések, egyénifejlődési lehetőség;
Változatos munkavégzés, kihívást jelentő feladatok;
Kiváló munkakörülmények;
Színvonalas irodai környezet;
Kedvezményes széleskörű sportolási lehetőség;
Kiszámítható, stabil, hosszú távú munkalehetőség.Felsőfokú szakirányú műszaki, informatikai végzettség;
Legalább 1 éves informatikai rendszermérnöki területen szerzett tapasztalat;
Angolnyelv-ismeret;
Önálló, felelősségteljes munkavégzés, nagy terhelhetőség;
Rendszerezett, jól dokumentált munkavégzés;
VMware ESX környezet ismerete telepítés, kezelés, üzemeltetés;
Windows vagy LINUX szerverek üzemeltetési gyakorlata;
3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatása. A betölteni kívánt munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.SAP bázis üzemeltetési tapasztalat;
Active Directory üzemeltetési gyakorlat;
Általános LAN hálózati ismeretek;
Általános SAN hálózati ismeretek;
O365-M365 adminisztrátori feladatok ismerete;
MS Exchange/SharePoint üzemeltetési gyakorlat;
Microsoft SQL ismerete;
Storage üzemeltetési ismeret. Szeretne munkájával, az Ön elé táruló intellektuális kihívások megoldása révén hozzájárulni az MNB sikeréhez, valamint egy olyan szervezet tagja lenni, ahol a leginnovatívabb módszereket is megismerve lehetősége van a folyamatos tanulásra és fejlődésre? Amennyiben a válasza igen, örömmel fogadjuk jelentkezését!Jelentkezési határidő:
2024.05.21.