Senior Informatikai Rendszermérnök

Trenkwalder - Kecskemét
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Senior Informatikai Rendszermérnök pozícióba. Partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb autóipari nagyvállalata. Senior Informatikai Rendszermérnök Feladatok Windows Server, Active Directory, Microsoft Intune rendszerek és adattárolók kezelése, Aruba és Ubiquiti hálózat menedzselése, A számítógépes rendszerek, szoftver-beállítások felügyelete, karbantartása L2 szinten, Kapcsolattartás a nemzetközi IT-csapattal, Meglévő IT rendszerek, folyamatok fejlesztése, megoldások előkészítése L1 csapat számára, Egyéb kapcsolódó adminisztráció ellátása, dokumentációk készítése, IT felhasználók számára hozzáférések kezelése, Projektek IT támogatása és IT projektekben részvétel. Elvárások Microsoft rendszerek üzemeltetői szintű ismerete, Stabil hálózati ismeretek, Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat, Főiskolai vagy egyetemi végzettség, Angol középszintű nyelvismeret. Amit kínálunk Komplex juttatási csomag (cafeteria, bónuszjuttatások, 13. havi fizetés), Szakmai fejlődési lehetőség, Ingyenes buszjárat Kecskemétről irodai munkarendben, Vállalati mobilcsomag, Stabil vállalati háttér.
Munkavégzés helye
Kecskemét