Információbiztonsági Szakértő, Kiberbiztonsági Tanácsadó

Worklife hungary kft. - Budapest
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Adatvédelmi, információbiztonsági és compliance tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Információbiztonsági szakértő, kiberbiztonsági tanácsadó
Elvárások:
Elektronikus információbiztonsági vezető vagy érvényes CISA, CISM, CRISC vagy CISSP képesítés,
Legalább 5 év információbiztonsági felelős szerepkörben szerzett szakmai tapasztalat,
Felsőfokú végzettség
Előnyt jelent:
Ha a te hangod mélyebb!,
Auditori végzettség, illetve tapasztalat.,
Informatikai biztonsági megoldások naprakész ismerete.,
Angol / Német kommunikációképes szakmai nyelvtudás.
Feladatok:
Ibtv. / Kibertantv. / NIS2 szerinti információbiztonsági felelős feladatainak ellátása állami-, önkormányzati-, illetve céges partnereinknél,
IT biztonsági tanácsadás, ,
Megbízóról:
, 15 éve foglalkozunk adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfelkörünk. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.
Amit kínálunk:
Rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás.,
Szakmai továbbképzések.,
Reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztés.,
Egyéb juttatások:
Iskolakezdési támogatás. Egészségbiztosítás. Rendszeres premizálás., ,
Munkavégzési információ:
, Alapvetően Home Office, indokolt esetben kiszállással ügyfelekhez.
Munkavégzés helye:
Budapest
Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "
gombra kattintva!