Információbiztonsági Szakértő / Kiberbiztonsági Tanácsadó

Worklife - Budapest
30+ napja (15/05/2024)

munkaköri leírás

Ibtv. / Kibertantv. / NIS2 szerinti információbiztonsági felelős feladatainak ellátása állami-, önkormányzati-, illetve céges partnereinknélIT biztonsági tanácsadásRugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás.Szakmai továbbképzések.Reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztés.Egyéb jutattások:
Iskolakezdési támogatás. Egészségbiztosítás. Rendszeres premizálás. Munkavégzés helye:
Alapvetően home office, indokolt esetben kiszállással ügyfelekhez.Elektronikus információbiztonsági vezető vagy érvényes CISA, CISM, CRISC vagy CISSP képesítésLegalább 5 év információbiztonsági felelős szerepkörben szerzett szakmai tapasztalatFelsőfokú végzettségHa a te hangod mélyebb!Auditori végzettség, illetve tapasztalat.Informatikai biztonsági megoldások naprakész ismerete.Angol / Német kommunikációképes szakmai nyelvtudás.