Információ Biztonsági Mérnök

Mbh bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Projektekben IT biztonsági szempontok képviselete A bank, mint kritikus infrastruktúra tényből fakadó feladatok Belső-külső auditok támogatása IT biztonsági folyamatok tervezése Beszállítók IT biztonsági folyamatainak felügyelete IT biztonsági rendszerek tervezése, felügyelete A szabványok és előírások betartásának, követésének biztosítása és ellenőrzése Az információbiztonsági szempontok érvényesítése a fejlesztések és projektek során, az új rendszerek biztonságának felülvizsgálata és a meglévő rendszerhez történő igazítása A biztonsági technológiák kifejlesztésében és kivitelezésében való együttműködés Sebezhetőségi felülvizsgálat és biztonsági kockázati elemzés irányítása a fenyegetések és a lehetséges javító intézkedések alternatíváinak meghatározására Az információbiztonsági előírások és szabványok fejlesztése és karbantartása az iparági előírásoknak megfelelően, összhangban a szabványokkal és a vonatkozó jogszabályokkal A munkatársak biztonsági tudatosságának építése, képzések, tréningek lebonyolítása A biztonsági technológiák kifejlesztésében és kivitelezésében való együttműködés Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz Generációs sokszínűségi stratégia:
Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program Felsőfokú végzettség 3 év releváns tapasztalat Nagyfokú precizitás és analitikus gondolkodás Feddhetetlenség