Információ És Technológia Biztonsági Mérnök

Mbh bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Informatikai rendszerek hardening beállításainak meghatározása és visszaméréseKülső és belső auditok kiszolgálása és biztonsági tesztek kezelése, támogatása, eredményeik vizsgálataSérülékenységi tesztek végrehajtása vagy támogatásaAdatszivárgás megelőzése, az incidensek kezelése, a kiszolgáló rendszerek üzemeltetéseVédendő adatokat tartalmazó iratok és adathordozók védelmi folyamatainak kidolgozása és ezek betartásának kikényszerítéseNaplóelemzés és a hozzá tartozó rendszerek üzemeltetéseDöntéselőkészítés, véleményezés és feladatkoordináció bankbiztonsági tárgyú projektek kapcsán Információbiztonsági követelményrendszerek meghatározásaBiztonsági incidensek kivizsgálásaBankbiztonságot érintő szabályzatok, változtatások és folyamatok véleményezése.Biztonsági tárgyú kockázatelemzés és -kezelésBiztonsági rendszerfejlesztés és javaslattételReleváns informatikai rendszerek bevezetése és kivezetéseInfrastrukturális technológiai ismeretek OS, hálózat, levelezés, webforgalom, cloud, microserviceInformatikai rendszerek hardening beállításainak meghatározása és visszaméréseKülső és belső auditok kiszolgálása és biztonsági tesztek kezelése, támogatása, eredményeik vizsgálataSérülékenységi tesztek végrehajtása vagy támogatásaAdatszivárgás megelőzése, az incidensek kezelése, a kiszolgáló rendszerek üzemeltetéseVédendő adatokat tartalmazó iratok és adathordozók védelmi folyamatainak kidolgozása és ezek betartásának kikényszerítéseNaplóelemzés és a hozzá tartozó rendszerek üzemeltetéseDöntéselőkészítés, véleményezés és feladatkoordináció bankbiztonsági tárgyú projektek kapcsánInformációbiztonsági követelményrendszerek meghatározásaBiztonsági incidensek kivizsgálásaBankbiztonságot érintő szabályzatok, változtatások és folyamatok véleményezése.Biztonsági tárgyú kockázatelemzés és -kezelésBiztonsági rendszerfejlesztés és javaslattételReleváns informatikai rendszerek bevezetése és kivezetéseInfrastrukturális technológiai ismeretek OS, hálózat, levelezés, webforgalom, cloud, microserviceSzéles körű sportolási támogatást nyújtunkKomplex juttatási csomaggal rendelkezünkSzupercsapatként működünk együttKíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhozGenerációs sokszínűségi stratégia:
Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti programLegalább középfokú végzettségSzakmai minősítő szervezetek által kiállított tanúsítvány megléte előnyt jelent CompTia, CISM, CISA, CISSP, CEH, CRENagyfokú precizitás és analitikus gondolkodásFeddhetetlenség3 év releváns tapasztalat