Hse Mérnök

Trenkwalder magyarország - Csongrád
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

  • Vonatkozó szabályzatok és elvárások betartásáért való felelősség
  • Külső munkabiztonsági szolgáltatók felügyelése
  • Mérnökségi és beruházó szervezetekkel való együttműködés
  • Külső környezetvédelmi ellenőrzéseken való részvétel
  • Kockázatcsökkentés és HSE kultúra promótálása
  • Gép- vagy berendezésmegállítás veszélye esetén való intézkedés
  • Vállalat környezetirányítási rendszerének fejlesztésében való részvétel (ISO14001)
  • Vállalat megfelelőségének biztosítása a szabályoknak és belső elvárásoknak megfelelően
  • Közreműködés a beruházási és gyári folyamatok biztonságának javításában
  • Nyilvántartás vezetése és kapcsolattartás hatóságokkal
  • Auditokon való részvétel
  • HSE oktatások szervezése, megtartása
  • Angol nyelvű HSE regionális szervezettel való kapcsolattartás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (mérnöki diploma)
  • Legalább 2-4 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Tűzvédelmi előadói, környezetvédelmi valamint emelőgép ügyintézői végzettség előnyt jelent a pozíció betöltéséhez
  • Utazási hajlandóság
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú álláslehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Juttatási csomag, cafetéria, céges autó
  • Lakhatási támogatás
  • Támogató közeg
  • Izgalmas, változatos feladatok

Jelentkezzen most a következőre:
Hse Mérnök