Munka És Minőség Irányítási Megbízott / Hseq Specialist

Konecranes kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

HSEQ események és folyamatok vizsgálata, fejlesztési javaslatok tétele HSEQ témakörök képviselete és felkészülési munkák elvégzése külső és belső auditokon Irányítási rendszerek karbantartása ISO 9001, ISO 14001 és ISO45001 MIR/KIR/MEBIR rendszer működtetése és fejlesztéseMunkavédelmi és környezetvédelmi bejelentések tétele a magyar hivatalok és a felső vezetés felé;
vállalat képviselete a hatóságok felé Veszélyes hulladékokkal kapcsolatos ügyintézés HSEQ oktatási anyagok kidolgozása, oktatások megtartása Garanciális ügyek rögzítése, nyomon követése és lebonyolítása Általános kockázatértékelések időszakos felülvizsgálata Projektek kockázatértékelésének kidolgozása Éves KEM jelentések kidolgozása Részvétel vállalaton belüli, globális HSEQ projektekben Részvétel a globális HSEQ csoport képzésein, workshopjain EHS jogszabályok nyomon követése Törvények és jogszabályok megfeleltetéseKapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó partnerekkel, hatóságokkal Riportok készítése Versenyképes jövedelem Cafetéria Laptop, telefon Szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek Hosszú távú karrier lehetőség Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat Multinacionális környezetbe ágyazott családias légkör Megalapozzuk a HSE karriered és megtanítunk arra, amire szükséged van, hogy sikeres légy ezen a területen! Lokáció:
Budapest, XV. kerület Mérnöki végzettség HSE területen VAGY Mérnöki végzettség bármilyen más területen és Szakirányú végzettség pl. Munkavédelmi technikus ÉS Tűzvédelmi előadó Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat MS Office magabiztos használata Nyelvismeret, amire szükséged van:
Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban Előny jelent, ha:
Ismered a következő szabványok valamelyikét:
ISO45001, ISO9001, ISO 14001, ABOS, RHK Erős projektszemléleted van Hasonló iparágban szereztél tapasztalatot Használtál már vállalatirányitási rendszert pl. SAP