Hr Unit Manager

Work force kft. - Fejér Megye
30+ napja (29/04/2024)

munkaköri leírás

Feladatod képezné a vállalati HR szervezés és a stratégiai tervezés bérrendszer és kompenzációs rendszer tervezése, HR hatékonyság tervezésTe és 9 fős csapatod felelne a személyzeti adatok kontrollingjáért pl. túlórák, munkaidő nyilvántartás, bérek és juttatásokTe adnál iránymutatást a HR adminisztrációs és HR kontrolling munkatársaknakÚj riportokat alakítanál ki Feladatod lenne a bérköltség tervezése és nyomon követéseItt valóban kamatoztathatnád bérszámfejtési ismereteid, mivel te felelnél a vállalati bérszámfejtés irányításáért és felügyeletéért.Különböző HR szabályzatokat alakítanál ki, illetve azokat be is vezetnéd. Nyomon követnéd a különböző HR mutatószámokat, eltéréseket, melyeket jeleznél a HR vezető felé. Számítanánk rád különböző angol nyelvű prezentációk elkészítésében is. prezentálni nem neked kellene A HR csapattal együtt felelnél a HR kommunikációért és a belső hirdetmények elkészítéséért. A HR költség tervezése és nyomon követése is a te kezed alatt futna. Egzisztenciális fejlődési lehetőség Éves nettó 200.000 Ft értékű cafetéria keretösszeg SZÉP kártya Étkezés támogatás:
nettó 16,500 / hó SZÉP kártyaUtazás:
ingyenes céges buszjárat Budapestről isLakhatás:
térítésmentes szállás saját, 3*-os szállónkonGépkocsi támogatás:
ahonnan nincs busz a NAV üzemanyagnorma alapján utazási hozzájárulás. Megközelítőleg 50Ft/km Téged keresünk ha, Felsőfokú egyetemi / főiskolai gazdasági / HR végzettséggel rendelkezel.Nem okoz számodra gondot, ha te felelsz a bérszámfejtésért és a kollégák is megkeresnek téged bérszámfejtési kérdésekkel.Van már tapasztalatod kontrollingban.Korábban legalább 3-4 éves vezetői tapasztalatot szereztél. Magabiztosan kezeled az Excelt és ismered annak minden kis fortélyát. Kommunikációs angol nyelvtudással rendelkezel.Szívesen osztod meg ötleteid és kezdeményező képességed kimagasló. Multinacionális nagyvállalatnál HR adminisztrációs, bérszámfejtés területen szerzett vezetői tapasztalat legalább 5 évSAP HR modul és NEXON ismeret