Hr Ügyintéző

Országos mentőszolgálat - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Munkaügyi feladatainak teljes körű lebonyolítása a dolgozók be- és kiléptetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;
Gondoskodik a HR adatok pontos és naprakész vezetéséről a humánpolitikai rendszerben;
Folyamatos kapcsolattartás a régiós HR ügyintézőkkel, az érintett szakterületekkel;
A régiók dolgozóival kapcsolatos munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése-karbantartása, statisztikák készítése;
A beérkezett, és a helyben készült iratok elektronikus nyilvántartása, a dokumentumok eljuttatása az érintettek részére.Szolgálati igazolvány, amely számos kedvezményre jogosít;
Családbarát juttatások pl. iskolakezdési támogatás, Mikulás csomag;
Munkatársi, családi mobil flotta kedvezmény;
SZÉP-kártya, valamint Önkéntes Nyugdíjpénztári juttatás. Foglalkoztatás jellege:
Határozatlan idejű;
Teljes munkaidős;
Egészségügyi szolgálati jogviszony. A munkavégzés helye:
1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 87.Felsőfokú szakirányú képesítés;
1-3 év munkaügy területen szerzett szakmai tapasztalat;
Munka Törvénykönyve, és az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló törvény rendelkezéseinek naprakész ismerete;
A MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
Büntetlen előélet;
90 napnál nem régebbi a 2020. évi C. törvényben meghatározott speciális erkölcsi bizonyítvány.Egészségügyi intézményben, HR-munkaügy területén szerzett tapasztalat;
KIRA és/vagy JDolber rendszer felhasználói szintű ismerete.