Hr Generalista

Haldex hungary kft. - Szentlőrinckáta
új ajánlat (25/06/2024)

munkaköri leírás

HR folyamatok teljeskörű helyi ügyvitele úgy mint, toborzás-kiválasztás, beléptetés, beillesztési program szervezése, képzés-fejlesztés, kompenzáció, teljesítményértékelés, éves bérfejlesztés, javadalmazás, kiléptetésa társosztályok vezetőinek és munkavállalóinak közvetlen és proaktív támogatása HR -ügyekben, folyamatleírások aktualizálása, új folyamatleírások készítéseprojektekben való részvétel pl. HR rendszer bevezetésszemélyügyi törzsadatok kezelése, karbantartásariportok készítéseelkötelezettség-, és a munkáltatói márka építéseegyüttműködés a bérszámfejtő partnerünkkelhavi bérszámfejtési, zárási folyamatok támogatásacéges rendezvények szervezésében való részvételCégünk a Haldex Hungary Kft. a német SAF-Holland cégcsoport tagjaként haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti partnereink főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezünk. Szentlőrinckátai gyártóüzemünkbe keresünk új munkatársat HR Generalista munkakör betöltésére. Felsőfokú végzettség, lehetőleg gazdasági szakon szerzett diploma2-3 év komplex HR Generalista munkakörben szerzett tapasztalataz angol nyelv aktív használatalegalább középfokú szintencsapatjátékos attitűdjó MS Office ismereterős interperszonális, problémamegoldó- és kommunikációs készségAutóipari / termelő cégnél szerzett tapasztalat