Hr Generalista / Hr Manager

Kiss épületgépész kft. - Tamási Járás
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

A humánerőforrás-feladatok teljes körű támogatása egy folyamatosan fejlődő és családias hangulatú ca. 30 fős cégnél. Ez egy egyszemélyes pozíció, a stratégiától az operatív megvalósításig. Számos területen támogathatod a szervezetet, a bevonzástól, a kiválasztáson és megtartáson keresztül, a kollégák fejlesztéséig, szervezetfejlesztési kérdésekbe is bevonódva.Feladataid lesznek:
Folyamatos együttműködés a vezetőséggel stratégiai és operatív HR kérdésekbenteljes körű toborzás hirdetések kezelése, jelöltek kiválasztása, szükség esetén szűrőtesztek alkalmazása, profilozása munkáltatói márkaépítési tevékenység támogatása employer brandingonboarding, offboardingteljesítményértékelési rendszer működtetésetehetséggondozás és karriertervek kidolgozása, nyomonkövetésejuttatási csomagok monitorozásamunkatársak képzése, fejlesztése akár külső szakmai segítség bevonásávalvezetők támogatása a csapataikat érintő kérdésekbenesetleges munkahelyi konfliktusok megoldása szakmai közvetítésselmunkatársak motivációjának fenntartása, csapatépítés, egyéb szociális tevékenységek szervezésea HR-t érintő szabályzatok és eljárások elkészítése/fejlesztése, naprakészen tartása, és jogi követelményeknek való megfelelés biztosítása.Kiemelt, stabil fizetés tapasztalattól függőenmunkavégzés helye igényes és modern irodában, a Balaton közelében Tamásiban - heti 1 nap home office lehetőséggelbejárás esetén céges autó magánhasználatra is és útiköltség-térítésköltözés esetén albérlet támogatáslaptop, mobiltelefonkávé, gyümölcs, nasi a konyhában egész napszakmai tréningekszabad hétvégékjó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások.Egyetemi vagy főiskolai végzettség, HR alap vagy mesterszakonMin. 3-5 év HR generalista / HR vezetői tapasztalatüzleti és stratégiai gondolkodásmódönálló, proaktív hozzáállásáltalános toborzási és nehezen betölthető pozíciók kiválasztásában szerzett tapasztalaterős szervezési készség, kritikai gondolkodás és jó kommunikációs készségodafigyelés a részletekre, jó ítélőképességprecizitás, pontosság.Építőipar ismerete