Hr Generalista

Kaiser food kft. - Szolnok
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Toborzási és kiválasztási folyamat teljeskörű menedzselése egyeztetés a szakmai vezetőkkel, részvétel a létszámtervezésben, hirdetés kezelés, interjúztatás és kiválasztásban történő részvétel.Be- és kilépési folyamat menedzselése munkaszerződéskötés, módosítások és megszüntetéssel kapcsolatos dokumentumok elkészítése vagy tartalmi ellenőrzése.Munkaköri leírások aktualizálásában történő aktív részvétel.HR folyamatok, szabályzatok kialakításában, megújításában, kommunikálásában való részvétel.Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel és munkatársakkal munkajogi kérdések vonatkozásában.HR kimutatások és riportok készítése heti és havi szinten, éves bér- és személyi jellegű költségek tervezése.HR projektekben történő részvétel.Részvétel a havi zárásban, bérszámfejtés, TB elszámolások ellenőrzése.Nemzetközi háttérrel rendelkező vállalati környezetHavi bónuszMunkába járás költségtérítésSZÉP-kártyaMedicover egészségügyi szolgáltatások igénybevételének lehetőségeMobil, laptop, monitorFejlődési lehetőség, szakmai tapasztalatszerzésRendelkezz felsőfokú szakirányú végzettséggel.Legalább 2 év tapasztalat hasonló pozícióban.Magabiztosan használd az MS Office programokat.Fontos, hogy elkötelezett legyél, munkádat az önállóság, precizitás és megbízhatóság jellemezze.Rendelkezz kiváló kommunikáció- és problémamegoldó készséggel.Szükséges nyelvtudás:
Angol alapfok írásban és szóbanTermelést végző vállalatnál szerzett tapasztalat hasonló pozícióban.Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban.