Hr Generalista - Toborzás

Saint-gobain hungary kft. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Toborzás és kiválasztás szellemi és fizikai munkakörökreOnboarding folyamatok kezelése, beléptetéshez kapcsolódó adminisztratív és tájékoztatási feladatok elvégzéseExit menedzsmentMunkaszerződések, szerződés-módosítások, munkaköri leírások kezeléseKépzés szervezés, kapcsolódó elszámolások, értékelések elkészítéseRészvétel a teljesítményértékelési folyamatokbanMunkatársak, tartós távolléten lévők juttatásokkal kapcsolatos és munkaügyi kérdésekben történő tájékoztatásaJelentős nemzetközi háttérrel és magyarországi múlttal rendelkező cég biztonságaVersenyképes jövedelem csomagEgészség- és balesetbiztosításLaptop, mobiltelefonCéges autóHibrid munkavégzési lehetőségFejlődési lehetőségVidám, összetartó csapatFelsőfokú HR szakirányú végzettségKözépfokú angol nyelvismeret3+ év vállalati HR területen szerzett munkatapasztalatFelhasználó szintű MS Office Word, Excel, PowerPoint ismeretB kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság Magyarországon belülJó problémamagoldó készségÖnálló, felelősségteljes munkavégzésAlkalmazkodóképességÜgyfélközpontú/támogató hozzáállásNexon rendszer ismereteVállalatirányítási rendszer Workday, Oracle, stb. ismereteSAP felhasználói szintű ismerete