Hr Generalist

Randstad hungary kft - Kaposvár
30+ napja (24/04/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk, aki a szanitertermékek európai piacvezetője, HR generalista kollégáját keresi!
Ha van felsőfokú végzettséged, legalább 3 év releváns tapasztalatod, és fontos számodra, hogy szakmailag igényes, nemzetközi közegben, hosszútávon fejlődhess, jelentkezz!
HR generalist
Feladatok
Toborzással, kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása
Munkaviszony létesítéssel, megszűnéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
Képzések megszervezése, onboarding koordinálása
Nyilvántartások vezetése, adminisztráció
Bérszámfejtés előkészítése
Riportok, elemzések készítése a vezetőség részére
HR projektekben való részvétel és azok önálló vezetése/irányítása
Követelmények
Felsőfokú szakirányú végzettség
Minimum 3 éves HR területen szerzett tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
MS Office magabiztos ismerete
Önálló, precíz, pontos, határidőre történő munkavégzésre alkalmas
Megbízható, terhelhető, lojális személyiség
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
Amit kínálunk
A versenyképes alapbéren felül a csomag részét képezi:

Cafeteria
Bónuszrendszer
Belső tréningek