Hr Fejlesztési Specialista

Richter gedeon nyrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Riportok és analízisek készítése, értelmezéseJavaslattétel az L&
D képzési és fejlesztésiterületekreL&
D stratégiai kialakításához javaslatot alkot, bemutatását, megértését középvezetői szinten menedzseliTámogatja az üzleti vezetőket és HR Business Partnereket a szervezetfejlesztési kérdésekbenKülönböző területek közötti szinergiák kialakítására, fejlesztésére javaslatot teszHR stratégia részeként azonosított kulcsprogramokat menedzsel koncepciótól a megvalósításon át, a visszamérésig és a fejlesztési javaslatokigWorkshopokat és tréningeket tartSzakmai és üzleti összefüggéseket átlátja, megértiKülső partnerekkel egyeztetElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:
Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük elFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Főiskolai, egyetemi diploma:
HR/ gazdasági/ mérnök/ marketing/ tanár szakonEgyéb elvárások, tapasztalat5+ év releváns HR személy-és szervezetfejlesztés területen és nagyvállalati multinacionális vagy több vállalatnál megszerzett környezetben szerzett szakismeretTapasztalat:
szervezetfejlesztési és tréneri Magabiztos angol nyelvtudás - szóban is! MS Office magas szintű ismereteIdőgazdálkodásTrendek módszertanok, gyakorlatok ismereteErős ügyfélorientációSzakmai összefüggések átlátása, megértéseStratégiai tervek készítése, a felelősségi körébe tartozó programokrólDigitális szakmai megoldások ismerete, gyakorlataSzükséges kompetenciákEgyüttműködésEredményorientáltságSzakértelemVáltozáskezelésÖnfejlesztés, fejlesztés