Hotel Asszisztens / Recepció

Rework tools kft. - Győrújbarát
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Vendégek érkeztetése, tájékoztatásawellness panzió recepciós feladatok teljes körű elvégzéseszállás szoftver, online szállásfoglaló oldalak napi szintű használataszámlázás, pénztárgép- és kasszakezelésszállásfoglalások visszaigazolásareggeli és vacsoráztatásban való közreműködés felszolgálásegyéb adminisztrációs feladatok elvégzéseA Rework Tools Kft. 14 éve foglalkozik, meleg konyhás étkeztetéssel, családi és céges rendezvények lebonyolításával, illetve szálláshely szolgáltatás nyújtásával.Az új munkatársnak hosszútávú munkalehetőséget és természet közeli modern munkakörnyezetet kínál.Idegen nyelv ismerete angol vagy németprecíz, pontos munkavégzésjó kommunikációs és problémamegoldó készségvendégközpontú szemléletváltott műszak vállalása délelőtt-délutánszállodai és vendéglátásban szerzett tapasztalat előnyt jelentMicrosoft office:
excel, word ismeretHotel asszisztens / recepció munkakörben és vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat.