Gyártástechnológiai Vezető

Ganz transzformátor- és villamos forgógépgyártó kft. - Tápiószele
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatok feltérképezése és azok hatékonyságának javításaTermelési megbeszéléseken való részvételKözreműködés a munkahelyek ergonómikus, átlátható, gyártási időt csökkentő kialakításbanA vállalatnál működő minőségbiztosítási rendszer fejlesztésében való részvételA forgógépgyár forgácsolási és lemezelési területeinek műszaki előkészítésének, technológia folyamatainak irányításaKapcsolattartás a mérnöki irodával és más társosztályokkalSzakmailag felügyeli a kooperációs gyártástSzakmai tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális gyártóvállalatnálVersenyképes kompenzáció, cafeteria juttatással éves bruttó 600. 000 Ft-os keretösszegNegyedéves ösztönző juttatásCsoportos élet- és balesetbiztosításEgészségbiztosításAz áthelyezett szombati munkanapokra extra szabadnapKihívásokkal teli, változatos feladatokStabil, hosszú távú, biztos munkalehetőségBarátságos munkakörnyezet és támogató csapat AZ ALÁBBIAKAT KÉRJÜK TŐLEDFelsőfokú gépészmérnöki végzettség5 év vezetői tapasztalatFelhasználói szintű számítógépes ismeretek MS World, MS excel, MS Powerpoint, MS OutlookÁtfogó, rendszerszintű gondolkodás, rendszerszemléletMotiváció, megbízhatóság, részletekre odafigyelés, több feladat egyidőben elvégzése