Gyártási Részlegvezető

Kf service solutions kft. - Százhalombatta
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Jármű felépítmény gyártási folyamat operatív és szakmai irányításaHeti, havi és éves gyártási ütemterv készítése, riportálás az ügyvezető feléGyártási rendszer felügyelete, fejlesztése, üzemeltetéseJelenleg 20 fős személyállomány koordinálása, HR feladatok felügyelete, operatív ügyintézéseRövid, hosszú távú terv:
40 fős üzem szervezeti irányítása, jelenleg 20 fő 1 műszakbanGyártási folyamatok felügyelete, irányításaFolyamatos egyeztetés és kapcsolattartás a beszerzési és értékesítési részlegekkel.Anyaggazdálkodás felügyelete, irányítása, gazdasági-szakmai szempontokÜzemhez tartozó gazdasági folyamatok operatív ügyintézése, felügyeleteGyártó üzem, eszközök állag megőrzése, fejlesztések előkészítése, pályáztatás, versenyeztetésBeszállítókkal való kapcsolattartás hazai és külföldiSzakmai fejlődési lehetőségVersenyképes bérezésStabil, hosszú távú munkalehetőségKulturált, modern munkakörnyezetCégautóJó szervezőképesség, változáskezelési képességGyártásban, termelésvezetésben szerzett tapasztalatB kategóriás vezetői engedélyAngol nyelv kommunikáció szintű használataÖnálló munkavégzésReferenciaMűszaki főiskolai vagy azzal egyenértékű végzettség, egyetem, gyártástechnológiai menedzsment Járműipari, gyártástervezési és jármű dokumentációs tapasztalat D kategóriás vezetői engedélyNémet nyelv ismerete