Gyártásfejlesztő-Támogató Mérnök

Work force kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Részese lehetsz egy dinamikusan fejlődő gyár csapatának, ahol lehetőséged lesz közreműködni a legkülönfélébb műszaki kihívások megoldásában. A feladatköröd magában foglalja a gépek és kiszolgáló berendezések karbantartását és üzemeltetését, miközben javaslataiddal és ötleteiddel hozzájárulsz a termelékenység növeléséhez és a munkabiztonság javításához.
Ha rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel és legalább 3 év ipari tapasztalattal, valamint magabiztosan mozogsz az AutoCAD vagy a Solidworks világában, ne hagyd ki ezt a kivételes lehetőséget!
Várjuk az olyan szakemberek jelentkezését, akik önállóan, precízen dolgoznak, és rendelkeznek határozottsággal és kreativitással a problémák megoldásához. Ha úgy érzed, hogy ez aGyártásfejlesztő-támogató mérnökpozíció Neked szól, jelentkezz most, és légy részese egy inspiráló és felelősségteljes munkakörnyezetnek!
Cégről amit tudni lehet, hogy világszerte elismert a csőrendszerek és csatlakozók terén. A vállalat Magyarországon a legmodernebb technológiákat alkalmazza, hogy kiváló minőségű termékeket és szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek. Fő tevékenysége az ipari csőrendszerek, szelepek és csatlakozók tervezése, gyártása és forgalmazása, melyek kiemelkedő minőséget és megbízhatóságot képviselnek.
Feladatok
Közreműködik a gyárral kapcsolatos műszaki problémák megoldásában (gépek, kiszolgáló berendezések, és telephely)
Koordinálja a rá bízott gépek eseti karbantartásának folyamatát, az egyes gépeken előforduló hibák elhárítására javaslatot tesz, önállóan is dönthet elképzelése szerinti megvalósításról
A meghatározott gépek műszaki rendelkezésre állásáért felelős, javaslatot tesz ezek folyamatos fejlesztésére
A műszaki vezető által megadott célok szerint a gépek üzemeltethetőségét és üzembiztos működését, a termelékenység növelését, a munkabiztonság javítását elősegíti műszaki ötleteivel, javaslataival, majd dokumentálja és ellenőrzi a megvalósítást
Figyelemmel kíséri a meghatározott gépcsoportok termelékenységét, javaslatot tesz ezek javítására
Szerszám-, alkatrész-beszállítókkal való kapcsolattartást, árajánlatkérést, új beszállítók felkutatását folyamatosan végzi
Műszaki változtatások után gyártással kapcsolatos műszaki analíziseket készít az elvégzett fejlesztés eredményeinek kiértékelésére
Műszaki dokumentációkat készít vagy módosít a változtatások követésére
Kapcsolatot tart a külföldi központi műszaki osztállyal
A fejlesztés folyamatára vonatkozó minőségbiztosítási előírásokat betartja
Felel a lokálisan elvégzett változtatások műszaki dokumentációinak naprakész állapotáért (AUTOCAD és Solidworks rajz nyilvántartások)
Jelzi felettesének a hiányzó rajzokat és pótolja azokat utasítás alapján
Közreműködik a gyártási problémák elemzésében, javításában
Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés cégen belül a kollégákkal és más társosztályokkal, karbantartás, mérnökség, minőség biztosítás, logisztika és pénzügy területén.
Biztonságtechnikai elemek műszaki terveinek elkészítése után minden esetben egyeztet, illetve tájékoztatja a cégünknél lévő mindenkori munkavédelmi vezetőt a tervekről, és a kivitelezés tényleges bevezetése csak annak jóváhagyásával történhet
Döntéseivel, illetve tevékenységeivel figyelembe veszi és támogatja az üzemekben bevezetett LEAN rendszerek működtetését és fenntartását
Munkáját úgy végzi, hogy azzal minden esetben betartja a cégünknél előírt mindenkori munkavédelmi előírásokat
Az általa tervezett és elkészült szerszámok próbaüzemén részt vesz, és a szerszám beüzemelését koordinálja, ellenőrzi, amíg a szerszám véglegesen jóvá van hagyva és át nincs adva a termelésnek
Felújítási, beüzemelési projektek ütemtervének kidolgozásában és azok megszervezésében, végrehajtásában részt vesz
Gépbeszerzéseknél, új technológiák telepítésében közreműködik
Oktatási, üzemeltetési dokumentációt készít
Egyéb információk
Rugalmas munkaidő:
7.10 – 8.30 kezdés és ennek megfelelő 8 óra 20 perces munkavégzés.
Munkavégzés helye:
Budapest X. kerület