Gépmester

Bat pécsi dohánygyár kft. - Pécs
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A gépcsoport üzemeltetése és ellátása az alapanyaggal a munkaidő 80%-banGépek beállítása, beállítások ellenőrzéseA termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/beállítások elvégzéseA gépcsoport műszaki állapotának felügyelete a karbantartási csapat irányításávalA gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzéseÜzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtásaKarbantartási és tisztítási feladatokban való részvételMinőség-ellenőrzés és dokumentálásAdminisztratív teendők ellátásaHatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról a következő műszakkalA munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartásaCafeteria, Bónusz, Egészségbiztosítás, Céges flotta, Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában, Sporttámogatás, Hűségbónusz, Hazautazás és bejárási támogatás, Önkéntes magánnyugdíj pénztár, Kamatmentes lakáskölcsön, Szociális segély, Temetési segély, Fizetési előleg, céges események.Műszaki beállítottságPontosság, precizitásCsapatjátékos attitűdEgyüttműködési készségMotiváltság, rugalmasságKözépfokú gépészeti szakirányú végzettségA fent sorolt feladatok végzésével kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel Munkarend:
több műszak

Jelentkezzen most a következőre:
Gépmester