Felületkezelési Gépmester

Trenkwalder - Kecskemét
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Kecskeméti, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Felületkezelési gépmester pozícióba.
Feladatok
Vegyianyag kezelési szabályzat maradéktalan betartása, betartatása és működtetése,
A felületkezelő technológiai sorok és a szennyvízkezelés szakmai irányítása az érvényes gyártási, kezelési, minőségbiztosítási, környezetvédelmi, karbantartási, munka- és tűzvédelmi, valamint közegészségügyi utasítások és előírások betartásával és betartatásával.
Elvárások
Középfokú gépészeti területen szerzett végzettség,
Precíz és megbízható munkavégzés,
Minőségtudat,
Csapatban történő együttműködés,
Többműszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása.
Amit kínálunk
Fix alapbér, teljesítményprémium, munkaruha biztosítása, SZÉP kártya,
Kedvezményes étkezés,
Kulturált, modern, tiszta munkakörnyezet,
Vállalat buszjárataival történő kedvezményes bejárás.
Munkavégzés helye
Kecskemét