Gépkezelő

Gi group recruitment kft. - Tiszavasvári Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártósori gépek beállítása és működtetése;
Mechanikus hibák felderítése és elhárítása;
Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása;
Elvégzett tevékenységekdokumentációja. Szakmai tapasztalataidhoz igazodó, motiváló alapbért;
Műszakpótlék, cafeteriaés mozgóbér mellett 13. havi fizetésre is számíthatsz, melyet igény szerint havi lebontásban is kérhetsz;
Mindezen felül bejárás támogatást is tudnak biztosítani autóval 30 Ft/km vagy a bérleted 100%-os támogatásával;
Mindezt egy kellemes, jó munkahelyi légkörben, ahol a szakmai fejlődésed garantáltan támogatni fogják. Rendelkezel középfokú, műszaki végzettséggel pl. gépész, gépszerelő, lakatos, csőszerelő stb.;
Szereztél már legalább 3 év gyártásban, vagy hasonló területen szerzett tapasztalatot;
Tudod vállalni a folyamatos 12 órás munkarendet;
Nyitott vagy új dolgok megtanulására;
Előny, ha rendelkezel targoncás jogosítványokkal.

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő