Gépkezelő

Ikg kft - Ásotthalom
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

CNC élhajlítógép kezelése és programozása. Durma/Ermak 3m hosszban, 2-2, 5 nyitásban 130t, 200tKis és közepes szériában javarészt rozsdamentes és alumínium alkatrészek gyártása a megadott műszaki rajz alapján. Gyártásközi mérés, ellenőrzés és szükség szerint korrekciózás. Terv szerinti karbantartások elvégzéseazonnali kezdési lehetőségpályakezdők esetén betanulási lehetőségstabil, biztos és hosszútávú munkalehetőség Mórahalmonmunkába járás támogatása – bérlet/céges járat Szegedről/ 30 Ft-kmtúlóra lehetőség, szombati műszak, pótlékokszakirányú végzettség CNC gépkezelő, Gépi forgácsoló, Gépész technikusműszaki rajzolvasási ismeretanyagismeretmérőeszköz ismeretönálló, pontos, minőségi munkavégzéshajlandóság csapatmunkában való részvételretöbbműszakos munkarendhasonló munkakörben szerezett tapasztalat, bármilyen CNC vezérlésű gépenCAD/CAM ismeretekEmelőgép kezelői végzettség daru/targonca

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő