Gépkezelő

Serenity solution kft. - Miskolc
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A gépek működtetése, kezelés a technológiai, műveleti utasításban előírt üzemelési paraméterek beállítása, ellenőrzéseA technológiai és termelési dokumentációk előírás szerinti vezetéseA berendezések biztonságos működési feltételeinek ellenőrzése, a hiányosságok megszüntetéseInnovatív javaslatok, ötletek felvetése és kivitelezése a meglévő berendezések leghatékonyabb üzemeltetésének érdekébenEgyüttműködés az üzemvezetéssel, illetve az üzemi adminisztrációvalA műszak napi munkájának koordinálása és felügyeleteModern ipari környezet, változatos feladatokStabil, dinamikusan fejlődő cégHosszú távú karrierlehetőségVersenyképes bérezés és egyéb juttatásokBónuszMunkába járás támogatása:
helyközi tömegközlekedés esetén 100%Szakirányú végzettség:
gépésztechnikus, vagy általános középfokú gépészPrecizitás, hatékonyság és jó alkalmazkodó képesség jellemzik.Igényes saját és mások munkájára.Többműszakos munkarend vállalásaFém és elektronikai hulladékok feldolgozásában szerzett tapasztalatHulladék ismeretek

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő