Cnc Gépkezelő

Jost hungária kft. - Veszprém
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Alkatrészek mechanikai megmunkálására szolgáló CNC gépek kezeléseProgramok behívásaSzükség esetén korrekciók elvégzéseMegmunkáló szerszámok cseréjeGyártás során önellenőrzés végzése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkelAdatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerbenSZÉP kártya nettó 20. 000 Ft/hóÉvközi hűségbónusz 4. 000 Ft/hóÉv végi jelenléti bónusz 10. 000 Ft/hóVeszprémi munkatársaknakNettó 200 Ft/nap bejárás támogatás30 Ft/km bejárás támogatásIngyenes szerződéses járatokDolgozói ajánlási programMunkaruha juttatásCNC gépkezelői szakmai képzettségFémiparban, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatCNC gépek, megmunkáló központok kezelésében való jártasságFigyelmes, pontos, precíz munkavégzésAlapfokú számítógépes ismeretek3 műszakos munkarend vállalásaFanuc, Siemens, Okuma vezérlések ismerete