Gépkezelő

Viapan „dologidő” kft. - Pest Megye
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Budapest X. kerületi partnerünk részére keresünk munkatársakat
BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ
Pozícióba, azonnali kezdéssel.
Feladatok:
Gépek kezelése, termékek mozgatása, beadagolása, kiadagolása
A gépek működtetése és az előírt minőségű és darabszámú termékek gyártása
A gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése
A gyárban lévő összes gép kezelésének min. alapszintű elsajátítása
A munkahely tisztaságának megőrzése
Egyéb ad hoc jellegű feladatok elvégzése
Munkavégzés helyszíne:
Budapest X. kerület
Elvárások:
Legalább 8 általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Jó fizikum (állóképességet igénylő munka)
Megbízhatóság
Amit mi ajánlunk:
Alapbér
Családias légkör
Azonnali kezdési lehetőség
Biztos hátterű, stabil munkahely
A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma:
BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma:
4558-2002.

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő