Cnc Gépbeállító És Gépkezelő

Schnyder gear tool service europe kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Kis- vagy közepes méretű CNC köszörűgépek beállítása és kezeléseKonvencionális gépek kezeléseKeményfém előgyártmányok köszörülése CNC és hagyományos gépekenVáltozatos munkák:
hónolás, palástköszörülés, furatköszörülés, stb…Maró szerszám újraélezése köszörüléssel a CNC gépekenMegmunkált felületek és méretek ellenőrzéseSzoros együttműködés a mérőlaborralTiszta, jól szervezett munkakörnyezet egy teljesen új épületbenJelenléti bónusz évi 3 alkalommal13. havi fizetésBejárástámogatás székesfehérvári lakosok esetében a helyijárat bérlet 100%-os térítése, nem Székesfehérváriak esetén a távolsági busz/vonat bérlet 100 %-os térítése, autóval való bejárás esetén pedig 30 + 10 Ft/km támogatásFiatalos, vidám, összetartó csapatCNC gépkezelői műszaki végzettségGépi forgácsolásban szerzett szakirányú ismeret, szakmunkás bizonyitvány3 műszak vállalásaMűszaki rajz olvasásNagyfokú pontosság, precizitásMéréstechnikában szerzett tapasztalatHagyományos köszörűgépek ismereteNémet nyelvismeret