Gépkezelő

Velux magyarország kft. - Fertőszentmiklós
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A folyamatos gyártás biztosítása összetett automata gépek működésének figyelemmel kíséréséveltermékváltások, automata, félautomata átállási feladatok, esetleges szerszámcserék végrehajtásatermelési adatok, gépállások gyűjtésefélkész- és késztermék lejelentése SAP-bana munkaállomásokon előírt feladatok szerinti anyagok bekészítése, elviteleszabvány szerinti minőségi mérések elvégzése az ehhez szükséges mérőeszközök használatávalproblémamegoldásban, jobbító, fejlesztő megoldások gyűjtésében való aktív részvételKiemelt fix havi bér, 30%-os délutáni 18:
00-22:
00 és 50%-os éjszakai 22:
00-06:
00 pótlékkalBruttó 450000 Ft értékű cafeteria keretösszeg választható elemekkel, az első munkanapodtól kezdődőenMunkábajárásodat gépjárművel való közlekedés esetén nettó 30 Ft/km összeggel, tömegközlekedés használata esetén 100%-ban támogatjuk. Ezek mellett igénybe veheted ingyenes, műszakokhoz igazított céges buszjáratainkat 16 településről.Egész éves munkádat negyedéves bónusszal és év végi jutalommal, lojalitásodat két évet követően lojalitás bónusszal honoráljukA munka-magánélet egyensúlyát tervezhető műszakrenddel, szabadságolással és téli/nyári leállással biztosítjukMinden kollégánk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk, szükség esetén pedig igénybe vehető Alkalmazotti Alapítványunk segítsége, ami az elmúlt 5 évben közel 2000 munkatársunknak nyújtott anyagi támogatástKedvezményes sportolási és kikapcsolódási lehetőségeket vehetsz igénybe partnereinknél Egészségprogramunk keretein belül pl. kedvezményes masszázs, szálláshely, ingyenes mozi és strandolási lehetőségKedvezményes termékvásárlási lehetőség biztosítunk saját termékeinkreCsapatunk összeszokott, befogadó munkatársakból állVezetőd figyel rád és meghallgat, valamint az első napodtól kezdődően melletted van és figyelemmel kíséri fejlődésedet betanulási terved alapjánközépfokú végzettség és műszaki érdeklődéstöbbműszakos munkarend vállalása 2 műszakfelhasználói szintű számítógépes ismeretfémipari vagy asztalos végzettség/tapasztalattargoncavezetői jogosítvány és gyakorlatSAP ismeret

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő