Gépkezelő

Tetra pak csomagolóanyag gyártó zrt. - Budaörs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Magas szinten automatizált csomagolóanyag gyártó gépsorok kezelése, felügyeleteA gépsorok alap és félkészanyagokkal való ellátásaGép melletti minőségellenőrzésTermelési adatok rögzítése, dokumentálásAktív részvétel a berendezések alapszintű karbantartásában+1 Ne aggódj, a betanítás alatt mindenre megtanítunkVersenyképes alapbér a betanítás alatt isTúlórakifizetésCafeteriaTeljesítményalapú éves bónuszÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásMunkába járási támogatás autó, bérletKönnyen megközelíthető céges busz Budapestről Megállók:
Blaha Lujza tér / Mariott Hotel – Üllői út / Ferenc körút kereszteződés – Boráros tér – Allee bevásárlóközpont – Kosztolányi Dezső tér – Sasadi út – Törökbálint – Tetra PakKorszerű tiszta munkaruha, egyéni védőfelszerelésMunkaruhád tisztításáról mi gondoskodunkBalesetbiztosítás, amely kiterjed a munkavégzésen kívüli esetekre isLegalább szakmunkás szintű képesítéssel rendelkezelSzámítógépes programok esetén felhasználói szintű ismereteid is vannakNem okoz számodra problémát a jellemzően hétfőtől péntekig előre egyeztetett három műszakos munkavégzés 8 órás műszakokban:
6-14 óra, 14-22 óra, 22-6 óra +1 Előny, de nem feltétel – műszaki érdeklődés, papír-, nyomda- és műanyagiparban szerzett tapasztalatA Tetra Pak-nál egy összetartó, segítőkész csapat tagja lehetszNálunk egy tiszta, biztonságos és modern munkakörnyezetben dolgozhatszMunkatársainkra minden nap friss gyümölcsök várnakSaját éttermünkben kedvező áron étkezhetsz – akár elvitelre is

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő