Gépjármű Szerelő

Randstad hungary kft. - Miskolc
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Miskolci partnerünk keresi autószerelő végzettséggel rendelkező tapasztalt kollégáját!
Személy-és tehergépjárművek, munkagépek javítása, karbantartása (Scania, Renault, Volvo, MAN, Liebherr, Takeuchi, Amman)
Munkalap naprakész, pontos, precíz vezetése
Elvárások / Requirements
Középfokú szakirányú végzettség (autószerelő, gépjármű-mechatronikai technikus, mezőgazdasági gépszerelő stb.)
Tehergépjármű szerelésben, autószerelésben szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
B kategóriás jogosítvány, vezetési rutinnal
Felelősségteljes, precíz, megbízható személyiség
Amit nyújtunk / Benefits
Bérezés tapasztalat függvényében, megegyezés szerint
13. havi bér
Munkába járás támogatása:
30 Ft/km összegben
1 műszakos munkarend szabad hétvégékkel (6:
00 órától 14:
20-ig), kiszámítható, családbarát beosztás
Jól felszerelt, korszerű, fűtött javítóműhely (étkezővel, zuhanyzóval)
Munkaruha biztosítása
Túlórázási lehetőség
Hosszútávú munkalehetőség, stabil munkahely