Gépjármű-Értékesítési Tanácsadó

Hovány csoport - Szentendre
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő teher- és kishaszon gépjármű kiválasztása és értékesítése új autó értékesítéseÜgyféltárgyalások lebonyolításaÜgyfél-elégedettség mérése, növeléseHasznált gépjárművek beszámításaGépjármű - átadási dokumentációk kezeléseKarrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál. Minimum középfokú végzettségÉrtékesítésben szerzett legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatKimagasló kommunikációs készségMűszaki beállítottságKözépfokú angol vagy német nyelvtudásHatározott és hiteles fellépésB kategóriás jogosítványt és vezetési tapasztalat100 % - ban ügyfél-centrikus magatartásGépjármű-értékesítésben szerzett releváns 1-2 éves szakmai tapasztalatFelsőfokú végzettségHa szentendrei vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel