Értékesítő @ Human Priority Kft

Human priority kft - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

  • Legalább 1-2 év értékesítési tapasztalat (B2B)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Magabiztos kiállás
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság
  • Alapvető számítógépes szoftver ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Ügyfelünk a gépjárművédelem területén elismert magyar cég, mérnökök és programozók elhivatott csapata, akik az elmúlt 20 évben a folyamatos fejlődésért dolgoznak.

Mindez mára egy több, mint 90 fős cégben kulminálódott, széleskörű szakmai palettával és elégedett partneri körrel, mely napról napra emelkedő tendenciát mutat.

A legújabb szolgáltatásuk értékesítésére keresünk hozzájuk egy talpraesett, magabiztos, legalább 1-2 éves B2B értékesítésben szerzett tapasztalattal rendelkező értékesítő munkatársat.

Miről is lenne szó?

A Colibri EcoScore System egy olyan, többek között üzemanyagmegtakarítást célzó, átfogó megoldás, melynek köszönhetően nemcsak a megtakarítás mértéke határozható meg, de az ehhez szükséges tréningek és az általa elért eredmények hosszútávú fenntartása is biztosított. A használata lehetőséget biztosít arra, hogy a gépjárművezetők minden egyes megbízásukat a lehető legköltséghatékonyabb módon teljesíthessük.

Milyen célt szolgál a Colibri EcoScore System?

  • sofőrök teljesítményének objektív összehasonlíthatóságát
  • a sofőrök gépjárműkezelési készségeinek fejlesztését
  • az elsajátított készségek hosszútávú fenntarthatóságát

Ha odavagy a járművek világáért, és a technikai cuccok is érdekelnek, szeretsz emberekkel dumálni, és tudsz úgy értékesíteni, hogy inkább előbb meghallgatod az ügyfél tapasztalatait, ötleteit, mint hogy rátukmálsz valamit, azaz tanácsadói megközelítéssel rendelkezel, érdemes megnézd az alábbi lehetőségeket!

,[Új, potenciális ügyfelek felkutatása és igényeinek felmérése, Új ügyfelek megszerzése, értékesítési folyamat végig kísérése (akvirálás, inbound sales csatornákból eredő leadekből), Megszerzett és a személyes portfólióba bekerült ügyfelekkel folyamatos, személyes kapcsolattartás és tájékoztatásuk az új termékeink vagy szolgáltatásaink bevezetéséről (Gondolkozz az ügyfél fejével közösen melyek azok a megoldások, amik értéket tudnak teremteni számára), Műszaki megoldásaink szakértői tanácsadása és árajánlatok készítése, Pilot projektek teljes körű koordinálása, Direkt kapcsolattartás a vezetéstechnikai trénerekkel, Rendszeres beszámoló a tapasztalatokról és az elért eredményekről, Új piaci lehetőségek feltérképezése, Aktivitás rögzítése saját CRM rendszerbe] Requirements:
Tools:
. Additionally:
Training budget, Company car.