Gépésztechnikus/Mérnök

Fémagrotúr kft. - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Termékek és alkatrészek tervezésében való aktív részvételStatikai szimulációk készítéseMűhelyrajzok, technológiai utasítások, dokumentációk elkészítése, nyilvántartása, archiválásaVáltozások nyomon követéseAnyaglisták összeállításaNapi termelési problémák megoldásában segítségnyújtásSzakmai fejlődési lehetőségHosszútávú munkalehetőségVersenyképes, fix havi alapbérCsaládias közegés egy jó csapat, akikre lehet számítaniA munkavégzéshez szükséges eszközök biztosításáraMunkábajárás támogatásáraLegalább középfokú gépészeti végzettségFelhasználói szintű számítógépes ismeretekSolid Edge vagy Inventor tervezőprogramot magas szintű ismereteCsapatjátékosság, mely mellett fontos az önálló munkavégzés képessége isProjektszemlélet, rugalmasság és agilitásPontos, megbízható és proaktív munkavégzésFémipari környezetben szerzett tapasztalatHasonló munkakörben szerzett tapasztalatGépészmérnök végzettség