Teszt Technikus

Trenkwalder kft - Győr
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Gépgyártási folyamat végén villamos és mechanikai szerelések, kábelezések ellenőrzése a tervdokumentációk segítségével (kis sorozatú gyártás során)
Pneumatikai elemek összeköttetésének ellenőrzése (beépülő alkatrészek típusának és pneumatikus csövezés ellenőrzése)
Összeszerelés minőségének ellenőrzése
Feltárt hibák dokumentálása, bizonyos esetekben javítása, és jelzése az illetékes mérnöknek, csoportvezetőnek
Elvárások / Requirements
Erősáramú végzettség VAGY
Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikusi végzettség VAGY
Szoftverfejlesztő és -tesztelő végzettség VAGY
Ipari gépész, gépésztechnikus végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
Németországi betanulás vállalása (6 hónap)
Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás – alapszintű szóbeli kommunikációra szükség lesz a betanulás és később a napi munkavégzés során
Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Amit nyújtunk / Benefits
Cafeteria, akár 50.000.- FT/hó
Egy műszakos munkarend
Utazási költségtérítés
Tiszta munkakörnyezet
Fejlődési lehetőség
Családias légkör